DIXXO bluetooth wireless speaker – recenze

Typ:
Reproduktor
Price:
1999 Kč

Reviewed by:
Rating:
5
On 3.7.2016
Last modified:3.7.2016

Summary:

Cena reproduktoru byla stanovena na velmi příjemné 2 tisíce korun, což po téměř měsíčním testování mi přijde jako velmi přijatelná cena a krom té slabé výdrž nemám snad žádné výraznější výtky.

Je tady léto a jestli se chystáte třeba na pláž nebo s kamarády do přírody, možná jste s sebou už v minulosti vzali rádio nebo jiný zdroj hudby. Doba však pokročila a stále cenově přístupnější se stávají i designově povedené bluetooth reproduktory. Za dnes testovaným stojí společnost Trust, od které jsem už před téměř rokem recenzoval reproduktor úplně jiné kategorie. V recenzi si vedl velmi dobře a jsem velmi rád, že podobně si vedl i dnes recenzovaný reproduktor, který je určený především pro mladé posluchače.

Světelná show v ceně

Jak jsem už zmínil, tento reproduktor je určený především pro mladší posluchače a na ty Trust zacílil opravdu parádně. Reproduktor je totiž kruhový a po celém svém obvodu má diody, které doslova hrají všemi barvami. Reproduktor má navíc několik módů, které můžete měnit tlačítkem na horní straně.

IMG_0282

Kromě jednoduchého svícení a změny barvy může reproduktor také svítit do rytmu hudby a když už budete z toho všeho blikání unavení, můžete jej také vypnout. Celé této světelné show se věnuji především proto, že hned na první pohled zaujala snad každého, komu jsem reproduktor ukazoval a pravděpodobně to bude také jedním z hlavních lákadel oproti konkurenci.

Zvuk pro mladé

Stejně jako design i zvuk cílí především na mladou generaci a tak s výškami příliš neuspějete, na aktuální hity prometené v každém rádiu je však ideální. Díky své kruhové konstrukci navíc hraje doslova do všech stran a nemusíte tak dlouze přemýšlet, kde by bylo jeho umístění nejlepší a skvěle hraje i při častém přenášení.

IMG_0283

Pochopitelně jestli hledáte něco víc než jen reproduktor na party nebo vyjížďku s přáteli, tenhle vám stačit nebude a oprávněně nad ním můžete ohrnovat nos.

Baterie na půlku dne

Jedním z velkých zklamání však byla baterie samotného reproduktoru. Přehrávání na jeden zátah nebude trvat déle než pět hodin a pak budete muset rychle najít nabíječku. Nabíjení mi nikdy z nuly netrvalo déle než dvě hodiny, výrobce však silně nedoporučuje, abyste pro nabíjení používali počítač a využili standardní 2A zástrčku.

Pro mladé místo kytary

Cena reproduktoru byla stanovena na velmi příjemné 2 tisíce korun, což po téměř měsíčním testování mi přijde jako velmi přijatelná cena a krom té slabé výdrž nemám snad žádné výraznější výtky. Jsem velmi zvědavý, jestli se podaří tomuto reproduktoru mezi zákazníky prorazit, protože podle mého má velmi dobře našlápnuto a kupodivu jej nezabíjí ani přemrštěná cena.

Graf ceny produktu Trust Urban Dixxo poskytuje server Heureka.cz