GDG DevFest 2015 – Vývojářský festival míří do Ostravy

V sobotu 21. listopadu proběhne čtvrtý ročník festivalu Devfest 2015, který je největším festivalem v oblasti informačních technologií “od vývojářů pro vývojáře” v České republice. Účastníci se mohou těšit na aktuální témata, která mění svět kolem nás. Vůbec poprvé míří festival do Ostravy, což samo o sobě slibuje zajímavé prostředí, říká Filip Goszler, hlavní organizátor festivalu.

Letošním tématem se stává osobní rozvoj nejen vývojářských schopností samotných vývojářů. Na co se zaměřit v počáteční fázi vývoje? Jaké nástroje a prostředí volit pro práci? Jak efektivně propagovat své výtvory? Na tyto a jiné otázky poskytnou odpovědi čeští i zahraniční odborníci na letošním DevFestu, který připravila skupina GDG Ostrava, jenž je součástí organizace Google User Group. Celá akce proběhne díky hlavním partnerům – Google, Tieto, Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava a Centrum podpory inovací.

Z pestré palety třiceti přednášek a workshopů můžeme zmínit téma Continuous improvement, které představí Jiří Knesl, vývojář se zkušenostmi z úspěšných firem jako ESET, Porsche nebo AirBank. Otázkou vyšších příjmů z mobilních aplikací se bude zabývat na své přednášce Martin Krček, působící 19 let v oblasti marketingu společností Sony, IBM a také Madfinger Games. Lubomír Hruban je nadšencem metody Agile a jeho Scrum workshop bude jistě patřit mezi velmi žádané. Na seznamu jsou další zvučná jména jako Filip Hráček, Igor Staněk, Jan Sedlák a mnoho dalších. Doprovodný program skvěle doplní hlavní přednášky a zpříjemní vám celý den, stejně jako občerstvení a kvalitní káva.

Kde: Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava

Kdy: 21.11. 2015

Registrace od 9:00

Začátek programu od 10:00

Předpokládaný konec v 19:30 a následuje afterparty.

Podrobné informace o festivalu, tématech a přednášejících jsou k dispozici na webu a sociálních sítích.

Netovinky.com jsou mediálním partnerem letošního ročníku DevFest

Img_4