Google Fit dostává 101 nových podporovaných aktivit

Platforma Google Fit se mezi vývojáře dostala už začátkem prázdnin spolu s chytrými hodinkami disponující platformou Android Wear. Koncem února jsme se však dočkali nativní aplikace pro Android, která v prvních verzích sloužila rovněž jako povedený krokoměr a zaznamenávač sportovní aktivity.

google-fit-logo

Její potenciál však tkví v propojení s aplikace vývojářů třetí strany a synchronizaci napříč zařízeními. Tento nápad ovšem zatím nebyl velkými hráči příliš pochopen a s podporou zatím přišel jen Runtastic nebo Runkeeper, Endomondo a další stále chybí. Možná i proto jsme se nyní dočkali velké aktualizace, jež do klienta přináší celou řadu nových disciplín, jejichž průběh je možné měřit.

google fit

Celkem jich je 101 a s tak širokým repertoárem jsme se zatím ještě nesetkali. Konzervativní uživatelé ale budou jen stěží přecházet z jedné sportovní platformy na druhou a mnohem nadějněji se jeví původní plán a spolupráce s již zavedenými značkami. Ty bohužel spolupráci momentálně odmítají a nezbývá nám nic jiného než doufat, že se to brzy změní.

 

Zdroj: phonearena