Mapy HERE vstupují do Play Storu

Mapová služba HERE od finské Nokie pomalu zamířila i na smartphony ostatních značek a operačních systémů. Androiďáci se dočkali už před pár měsíci, zatím však byli všichni zájemci odkázáni na surový APK soubor, jež si museli stáhnout z webových stránek projektu.

HERE-Maps-Android-free

To se dneškem mění a „nokiácké“ mapy HERE konečně vstupují oficiální cestou do Google Play Storu. Asi největším lákadlem je turn-by-turn navigace, která stále patří k těm nejlepším na trhu. Navíc nechybí ani možnost používání offline, stačí jen, abyste si dané mapové podklady doma na Wi-Fi stáhli.

nokia

Pokud jste tedy nepřišli na chuť alternativě od Googlu, může být řešení od Nokie dobrou volbou. V Google Play ji najdete zdarma a stačí si aplikaci jen nainstalovat do svého smartphonu případně tabletu. Před vánočními svátky by se vám mohla spolehlivá mobilní navigace bezesporu hodit.

HERE WeGo - Routenplaner & GPS
HERE WeGo - Routenplaner & GPS

Zdroj: fonearena

Další sítě

Marek Přidal

Pisálek, který píše to, co si myslí a nezatěžuje se zbytečnými konvencemi. Jeho krátké myšlenky si můžete přečíst dennodenně na Twitteru nebo párkrát do týdne na Google+.

marek.pridal@netovinky.com
Další sítě