Vodafone nadělí k Vánocům neomezená data

Vánoční svátky se mílovými kroky blíží a spolu s nimi i zimní nabídky trojice českých operátorů. Tu svou během včerejška uveřejnil i tuzemský Vodafone a mile překvapil všechny zákazníky, kteří u něj mají datový tarif. Ode dneška jim totiž zcela padají limity a můžou až do 15. ledna bez omezení surfovat.

Vodafone-Carphone-Warehou-001

Data Vodafone nenaděluje poprvé. Už před šesti lety jsme se dočkali akce, kdy červený operátor dával na dobu tří měsíců internet zdarma všem svým tehdejším zákazníkům. Letos se nabídka sice týká jen těch, kteří si už nějaký ten internetový balíček předplácí, pro jeho aktivací ovšem si stačí předplatit měsíční tarif za 249 korun českých.

vodafone-turbo-internet-pokryti-v-prosinci-2014-131338

Za ty byste v normálním případě dostali na dobu 30 dnů 500 megabajtů dat. Díky akci se však FUPem nemusíte vůbec zabývat a surfovat můžete dle libosti a bez starostí. Nabídka se týká naprosto všech zákazníků včetně těch firemních. Krom toho bude v termínu od 13.11. do 15. 1. k mání hned několik telefonů v akčních slevách. Stejně jako ostatní i Vodafone slibuje rychlé rozšíření LTE sítě, jež staví také na novém standardu LTE-A.

 

Zdroj: TZ