První BioShock během léta dorazí na iOS

Předělávky starých dobrých her jsou v posledních letech v kurzu. Asi nejznámější je série Grand Theft Auto, z níž skotské vývojářské studio Rockstar North převedlo na mobilní platformy tři díly a další je údajně v přípravě. Zahanbit se nechtějí ani programátoři stojící za prvním BioShockem a právě oznámili, že konverze PC verze se na mobilní zařízení s iOS dostane během tohoto léta.

bioshock ios

To samozřejmě opět otevřelo diskuzi na téma, které hry jsou pro dotykové displeje nejlepší. Někteří tvrdí, že za pomocí virtuálního joysticku není problém hrát ani First Person střílečky a jiní zase razantně oponují opravdovým herním zážitkem. Je však pravdou, že hry podobné BioShocku se na dotykových displejích neovládají zrovna nejlépe a pokud jste zvyklí na myš a klávesnici, asi u ní zůstane. Každopádně se ale máme v druhé polovině léta nač těšit.

Zdroj: phonearena

Další sítě

Marek Přidal

Pisálek, který píše to, co si myslí a nezatěžuje se zbytečnými konvencemi. Jeho krátké myšlenky si můžete přečíst dennodenně na Twitteru nebo párkrát do týdne na Google+.

marek.pridal@netovinky.com
Další sítě