LG láká videem na představení modelu G3

Přesně za dva týdny bude představení nového špičkového smartphonu. Ptáte se jaký to bude? No přece LG G3! LG udělalo letošní pozvánku v podobě efektního videa, kde je určitě vidět více, než na nějakých „papírových“, psaných pozvánkách, jako bývají většinou.

lg-g3-1-obal

Specifikace sice ve videu zmíněny nejsou, ale díky dřívějším únikům jsou téměř stoprocentní: 5,5″ IPS displej s rozlišením 1440 x 2560 bodů, procesor Snapdragon 801 a 3 GB RAM.

Co lze z videa ještě vypozorovat je optická stabilizace obrazu, zámek Knock Code a vzhled totožný s uniklými fotografiemi. Podle všeho se tedy v celkovém výsledku máme na co těšit, proto vydržme do 27. května! Ihned po představení Vás také budeme informovat o všech novinkách a zajímavých funkcích, které LG G3 přinese, proto sledujete Netovinky a „Buďte v obraze!“

Martin Filák
Další sítě

Martin Filák

Polopasivní fanoušek především "Cupertinských Jablíček", který se však snaží na všechno dívat z více pohledů, tudíž se neřadí mezi "iOvce" a bere vše reálně. Nezatracuje žádnou platformu, jen má k některým blíže.
Martin Filák
Další sítě

Latest posts by Martin Filák (see all)