Xiaomi Redmi Note: 34 min a 100,000 kusů bylo pryč

Xiaomi nemá problémy s prodejem svých zařízení, což dokazuje i prodej toho nejnovějšího modelu Redmi Note, jehož se prodalo 100,000 kusů za pouhých 34 minut, což je více jak působivé. Takto rychle se neprodávají někdy ani vlajkové lodě známých výrobců. Není ani divu, protože tento kousek nabízí výbavu vyšší střední třídy, ale chtějí za něj peněz, jako za nějaký low-end. V Číně začíná na 3 000,- Kč, což je až k smíchu, jak je to málo.

Pokud byste nevěděli, tak Redmi Note disponuje osmijádrovým procesorem od MediaTeku, 13Mpix fotoaparátem, 5,5 palcovým 720p displejem, dual SIM slotem, baterií s kapacitou 3200mAh a pamětí RAM 1GB nebo 2GB (dle modelu, existují totiž dva).

redminote-xiaomi

Tak co, koupili byste si tento kousek? K nám se postupem času také určitě dostane, bohužel už nebude vlastnit tak příjemnou cenovku, jako v Číně, odkud tato značka pochází.

Zdroj: gizchina

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě