Oficiální příslušenství pro HTC One (M8)

Nová vlajková loď od HTC se neobejde bez nějakého toho příslušenství, takže to bylo taktéž představeno. HTC letos udělalo opravdu stylové chránící obaly pro One (M8). No posuďte sami.

HTC Dot View

Nejzajímavější kus příslušenství, má totiž na přední straně dírky, čímž pak může zobrazovat jednoduché notifikace v pixelovém efektu. Tento kousek se prostě povedl, škoda jen jeho ceny, která činí 49,99USD, což je přibližně 1 000,- Kč.

Official-HTC-One-M8-case-accessory-with-Dot-View

Double Dip case

Klasický obal ve stylu bumperovém, která je složen z několika barev, což z něj dělá originál. Je samozřejmě na výběr z několika barevných variací. Cena byla stanovena na 29,99USD, což je asi 600,- Kč.

double_dip_case

HTC Flip Case

Klasické flipové pouzdro, které není ničím speciální. Roli akorát bude hrát logo na zadní straně, jinak je to obyčejný obal, kterých je tu už tucet, ale jsou velmi oblíbené. Sám jeden takový používám. Tady byla cena stanovena na 39,99USD, což je něco kolem 800,- Kč.

Flip-case-e1395782418146

Ostatní

Mezi ty patří kousky, které budou použity z minulé generace. Jedná se především o reproduktor, externí baterii, telefon a další. Tady teda změna žádná už nenastala, jsou to stále ty samé produkty. Používat je tedy můžete k oběma generacím.

Other-accessories-htc-one

Novinky mezi příslušenstvím jsou designově i barevně velmi povedené, škoda jen těch cen, jenž jsou vždy u originálního příslušenství vysoké. Určitě ale do pár dnů budou tyto obaly k sehnání na čínských e-shopech za zlomek původní ceny. Celkově mě ale rozhodně nejvíce nadchlo Dot View pouzdro, protože je podle mě velice zajímavé a naprosto originální od konkurence, což už se dneska jen tak nevidí.

Zdroj: htc

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě