Twitter pro iOS obdržel statistiky zobrazení vašich tweetů

Twitter v současné době experimentuje s funkcemi, podobně jako třeba Facebook. Tím pádem zkouší nové funkce, tím že je nasazuje do plného provozu, ale pouze v některých oblastech nebo odvětvích. Tentokrát se dočkali majitelé zařízení s iOS, kteří by měli obdržet aktualizaci, ve které objeví statistiky, díky kterých víte, kolik lidí vidělo váš tweet. Obdobně je to i na již zmiňovaném Facebooku, kde to ale funguje pouze na stránkách či skupinách. Twitter to ale nasazuje všem, tím pádem budete mít plný přehled o vašich tweetech.

421318-twitter-ios-count

Postupně by se měli dočkat majitelé i ostatních operačních systému, tedy snad, pokud to nebude nějaká specialitka pro Apple zařízení, což pochybuji. Myslím si ale, že prozatím ho nemají ani všichni „Applisté“, protože na mém iPadu mini, to stále nefunguje. Možná je to zapříčiněno oblastí, kde pobývám, jelikož to může být dočasně uvolněno pouze pro Američany.

Časem se nám to buď potvrdí, nebo vyvrátí, ale rozhodně Twitter chystá spoustu novinek. Po fotce „Oscar selfie“, jenž zaznamenala nejvíc retweetů v historii, se prý celá sociální síť opět rozrostla. Mimochodem tato fotografie překonala tweet prezidenta USA Barracka Obamy. Určitě se tedy máme rozhodně do budoucna na co těšit.

oscar-selfie

Oscar selfie

Zdroj: PCMag

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě