Pebble hodinky pokořily hranici 400 000 prodaných kusů

Jeden z úspěšných projektů na Kickstarteru byly rozhodně hodinky Pebble, který tam zaznamenaly ohromný úspěch. Po ukončení kampaně mohla být rozjeta firma, které se stále úspěšně daří a každým dnem se zvětšuje.

Společnost teď oznámila prodejní výsledek, ve kterém ukazuje celkový počet prodaných chytrých hodinek a ten už činí více jak 400 000 kusů. To už je opravdu hodně, protože oficiálně jsou prodávány pouze v Americe. Někdo by mohl namítat, že Galaxy Gear od Samsungu měly prodejní čísla asi dvakrát větší, ale byly prodávány všude, navíc se jich více jak polovina rozdala k Notu třetí generace.

pebble kickstarter

Tudíž hodinky značky Pebble mají velmi dobře vykročeno, dokonce by chtěla společnost letošním rokem zdvojnásobit počet prodaných kusů. Pokud by prodej expandoval i do Evropy, tak by tuto hranici překonali s přehledem. Mají velkou výhodu, že jejich kousky vydrží více jak týden na jedno nabití v kuse, díky šetrnému displeji, který používá dvě základní barvy, a to bílou a černou. Dokonce mají otevřený vlastní obchod s aplikacemi, kde už je prý více jak 1200 různých aplikací a i dokonce her. Navíc podporují jak systém iOS, tak i Android, což je mnohdy při koupi hodinek velmi omezující, když jsou pouze pro jeden OS.

Zdroj: phonearena

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě