Nové HTC One v prodeji již 25. března

Představení očekávaného nového HTC One se kvapem blíží, představeno bude totiž přesně za týden. Původně se nevědělo datum možného zahájení prodeje, jen se proslýchalo, že si jej budeme moci koupit okolo půlky dubna, tedy dříve než Samsung Galaxy S5. Nyní je už datum zahájení prodeje přesnější a hlavně dřívější, protože ve Velké británii, podle dostupných informací, bude k mání již v den představení. Britský prodejce Carphone Warehouse bude mít kusy k prodeji během představování již naskladněné a okolo čtvrté hodiny odpolední (pár minut po samotném představení) zahájí prodej.

All-New-HTC-One-gold

V očekávání zůstává, zda bude prodej 25. března zahájen kromě UK také v USA. Pokud se tak nestane a prodej bude o pár dní zpožděn, pořád bude mít HTC výhodu dřívějšího zahájení prodeje než konkurenční Samsung. Možnstí také zůstává, že Carphone Warehouse má vyjímečné právo pro prodej několika kusů tohoto zařízení ještě před oficiálním uvolnění do celosvětového prodeje.

zdroj: phonearena.com

Martin Filák
Další sítě

Martin Filák

Polopasivní fanoušek především "Cupertinských Jablíček", který se však snaží na všechno dívat z více pohledů, tudíž se neřadí mezi "iOvce" a bere vše reálně. Nezatracuje žádnou platformu, jen má k některým blíže.
Martin Filák
Další sítě

Latest posts by Martin Filák (see all)