Xiaomi Redmi Note odstartuje za dva dny prodej v Číně

Xiaomi je čínská společnost, která dokáže představit vybavený telefon s pěkným designem a pěknou cenou. U nás tuto značku zná poměrně velký počet zákazníků, jelikož lidé se zde dívají především na cenovku. Nejslavnější model je rozhodně Red Rice, aspoň tedy v našich končinách. Tento kousek ale brzy obdrží většího bratra.

Nějakou dobu se spekuluje o modelu Red Rice Note, což bylo dnes samotnou společností potvrzeno. Akorát model nese název Redmi Note. Disponovat bude 5,5 palcový displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů a osmijádrovým procesor od MediaTeku.

Redmi-Note

Prodej bude mít svůj počátek 19. března v rodné Číně, kde bude startovat s cenou 162USD -> což je kolem 3 200,- Kč. Cena je až směšná, protože za to u nás seženete sotva poloviční kousek. Časem se dostane i k nám, ale jeho koncová cena bude rozhodně větší, přece jen stojí něco doprava, pak poplatky a taky chce prodejce vydělat. Určitě bude existovat možnost, že si objednáte Redmi Note přímo z Číny, ale ještě se úplně neví, jestli tato verze bude mít podporu evropských sítí.

Zdroj: phonearena, Twitter

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě