Včera nečekaně Apple vydal aktualizaci iOS na verzi 7.1

V těchto dnes se počítalo s aktualizací operačního systému iOS na nejnovější verzi 7.1, která nečekaně přišla právě včera. Jedná se o poměrně hodnotný opravný balíček, o čemž vypovídá i jeho velikost (od 152 až 236MB, záleží na zařízení).

Já vlastním iPad mini první generace, tudíž jsem již včera tuto aktualizaci nainstaloval a musím konstatovat, že se povedla. Rychlost je opravdu vylepšena a Apple si to tímto updatem u mě napravil. Doporučuji ji nainstalovat i na iPhone 4, kde by měla být rychlost také zvýšena.

Mezi novinky v systému patří například podpora palubního systému CarPlay, nové funkce či opravy se týkají Siri, iTunes Rádia a Kalendáře. Klávesnice dostala menších designových změn, dokonce podporuje tučné písmo. Pak třeba vylepšení Touch ID, HDR a celkové vylepšení uživatelského rozhraní, což je asi to nejdůležitější.

ios-7-1-update

Aktualizaci Vám tedy velice doporučuji, prozatím je pro mě hodně přínosná, nežli škodlivá. Stáhnout lze pomocí iTunes nebo najedete do nastavení -> obecné -> aktualizace softwaru.

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě