iPhone Air 2014 – koncept se skleněnou zadní stranou

Letošní rok bude opět představena další generace smartphonu od společnosti Apple. Bude se jednat nejspíš o iPhone 6, popřípadě se spekuluje o názvu iPhone Air, podobně tomu je třeba u iPadů.

Jeden designér včera vypustil video, na kterém ukazuje koncept právě iPhonu Air, který je zhotoven podle jeho představ. Přední strana je pokryta 4,7 palcovým Full HD displejem (jemnost 468ppi), který je chráněn vrstvou Corning Gorilla Glass, obdobně je to i u zadní strany, která je taktéž skleněná. Možná se chystá návrat ke skleněnému povrchu, jak tomu bylo u iPhonu 4 a 4S. Samozřejmě je vybaven například 10Mpix fotoaparátem, má v pase pouhých 7mm apod.

Jedná se opět o zajímavý koncept, který třeba nebude daleko od reálné podoby. Letos se určitě počítá s větším displejem, ale Apple se trendu držet nemusí, což se již delší dobu ví, takže klidně může nový iPhone mít opět 4,0 palcový zobrazovač. Zatím je vše ve hvězdách.

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě