K novému HTC One bude prodáván zajímavý flip cover obal [aktualizace]

Již se nám blíží představení nového HTC One. O něm už víme poměrně dost zajímavých informací, které postupně vypluli napovrch a stále vyplouvají. Teď nám známý informátor poskytl fotografii úžasného obalu a ještě dodal, že se chystá Google Play edice tohoto kousku. Nebudeme teď polemizovat nad touto edicí, která byla již uvedena s první generací, ale přesuneme se rovnou k obalu.

Bude se jednat o flip cover, který bude na přední straně zobrazovat čas a počasí, což některé modely také umí díky dosavadním chytrým obalům. Tento Vám tyto údaje nabídne v pixelech (dírkách), které se na přední straně nachází. Navíc Vám to bude šetřit baterii, což také není na škodu v době, kdy výdrž telefonu se pochybuje maximálně na dvou dnech.

Vypadá to velmi zajímavě, zároveň je to i inovativní, protože doposavad výrobci nabízeli akorát flip cover obal, který měl na přední straně menší díru, ve které jste tyto informace mohli zahlédnout na displeji. Jsem tedy příjemně překvapen, protože tohle je opravdu zajímavé a originální řešení.

[Aktualizace]

Dnes se objevila fotografie s dalšími třemi barevnými variantami tohoto zajímavého příslušenství. Veškeré reakce jsou stále pozitivní, protože snad všem se tento nápad velmi líbí, což je pro HTC rozhodně pozitivní zpráva.

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě