HTC Desire 310 nabídne čtyřjádrový MediaTek a zajímavou cenu

Společnost HTC již včera představila poměrně levný model s názvem Desire 310. Dnes jej oficiálně představila pro ČR i s prodejní cenou, která není vůbec špatná.

Technické specifikace:

desire310-parametry

Dual SIM

Majitelé dvou SIM karet určitě uvítají, že novinka bude i v České republice k dostání v dual SIM verzi. Nabídne jednoduché přepínání mezi mobilními účty a příjemnou správu pracovních i osobních profilů.

HTC Desire 310_6V_Blue

Dostupnost

HTC Desire 310 bude v České republice dostupný během dubna ve třech barevných variantách – modré, bílé a limitované oranžové. Doporučená maloobchodní cena nového HTC Desire 310 je 4.499 Kč, a to i pro variantu DualSim. Opět zde tedy byla nasazena taktika, která se vyplatila u Desire 500.

Celkově se jedná o poměrně zajímavý kousek, který nabídne čtyřjádrový procesor od MediaTeku, což je pro HTC premiéra. Jakmile tento model klesne pod hranici 4.000,- Kč, tak bude o něj poměrně velký zájem, z části totiž nabízí velmi dobrou výbavu, která je zabalena do příjemného vzhledu renomované značky. Možná už při startu prodeje bude mít výborné prodejní čísla, možná ale taky ne, kdoví, jak lidem 310 padne do oka.

Zdroj: TZ

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě