Nakupujte inteligentně díky aplikaci AKCEHNED.CZ


Warning: tempnam(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/59293/virtual) in /data/web/virtuals/59293/virtual/www/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 416

Warning: curl_setopt(): CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when an open_basedir is set in /data/web/virtuals/59293/virtual/www/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 428

Warning: unlink(): open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/59293/virtual) in /data/web/virtuals/59293/virtual/www/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 442

Připadá vám nakupování na internetu nudné a chození po obchodech vás zdržuje? Zkuste geoshopping, unikátní způsob nakupování. Jedná se o jedinečnou službu aplikace AKCEHNED.CZ, která vám zajistí pohodlné nakupování v jakémkoliv městě. Základem je zobrazení hledaných míst přímo na mapě. Pokud potřebujete nakoupit a hledáte konkrétní obchod, již nebude nutné ho marně hledat, aplikace vám na mapě zobrazí všechny podobné obchody a následně vás do nich dovede, je to jako GPS s nakupování zároveň.

akcehned-2

Cestujete-li často do cizích měst, tak se vám aplikace stane vítaným pomocníkem, kterého můžete využívat kdekoliv a kdekoliv, stačí k tomu mít chytrý telefon s androidem a následně si aplikaci stáhnout. V aplikaci vždy jednoduše zahájíte hledání potřebného místa. Jestliže rádi využíváte slevových akcí, levných nákupů a jiných výhod, tak vám aplikace může zobrazit všechny probíhající akce.

unnamed

Jistě se vám už stalo, že jste chtěli koupit nějaký hezký dárek, ale nevěděli jste kam se pro něj vydat, aplikace vám vyhledá všechna nejlepší místa, kde lze nákup uskutečnit. Takto lze postupovat nejenom u obchodů, ale třeba i u událostí. Rádi byste si zašli na hezké kulturní představení nebo na sportovní událost? Aplikace vám dokáže zajistit i to. Pokud zase hledáte nejbližší místo, kde ukojit svůj hlad, tak se můžete s aplikací poohlédnout po zajímavé restauraci nebo rychlém občerstvení. Za aplikaci lze poděkovat její autorům, kterými jsou Radek Vilímek a Filip Havran, ze společností EMAK a Great Business.

Aplikace disponuje velmi přehledným uživatelským prostředím a díky jednoduchému ovládání s ní dokáže snadno pracovat naprosto kdokoliv. Hned po instalaci budete mít možnost nakupovat bez hledání a už vám neunikne žádná akce. Aplikace AKCEHNED.CZ je vám k dispozici a lze si stáhnout třeba ještě dnes.

AKCEHNED.CZ
AKCEHNED.CZ
Developer: MixedApps.cz
Price: Free

[PR článek]

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě