iPhone 6 může přijít v červenci s iOS 8

Zprávy o nových iPhonech dnem ze dne sílí a aktuálně probíraným tématem je datum představení nové generace. Tim Cook naznačil, že nový iPhone 6 nebude představen na podzim, tak jako předchozí generace, ale dříve. Podle analytiků je možné, že bude iPhone 6 představen již v červenci, což by byla oproti tradiční době změna přibližně o 2 měsíce.

iphone-6-concept-render

Podle Mizuho Securities započne Apple brzy s výrobou, což by mohlo dřívějšímu představení nasvědčovat. Abhey Lamba také potvrzuje informace, o kterých víme již dlouho a to, že iPhone 6 bude vybaven 4,7″ displejem a možný „iPhablet“ nabídne 5,5″ zobrazovač, právě „iPhablet“ by mohl být představen na podzim.

Další informace hovoří o iWatch, které budou druhou polovinu tohoto roku. Také prý bude v iOS 8 umožněno třetím stranám využívat Touch ID, což by vedlo k podstatnému rozšíření možností obsluhy externích aplikací pomocí tohoto snímače.

zdroj: phonearena.com

Martin Filák
Další sítě

Martin Filák

Polopasivní fanoušek především "Cupertinských Jablíček", který se však snaží na všechno dívat z více pohledů, tudíž se neřadí mezi "iOvce" a bere vše reálně. Nezatracuje žádnou platformu, jen má k některým blíže.
Martin Filák
Další sítě

Latest posts by Martin Filák (see all)