Infografika od Samsungu ukazuje generační rozdíly modelu Galaxy S

Společnost Samsung uveřejnila infografiku, na které je aktuálně pět generací modelu Galaxy S. Ta poslední byla představena právě včera. Tuto akci sledovalo neskutečně hodně lidí, ale mnozí byli velice zklamáni, někteří zase naopak.

Na obrázku tedy můžete zahlédnout generační rozdíly a posuny, které nastaly. Třeba baterie jde stále dopředu, ale zase i vše kolem ní, takže výdrž bude stále velice obdobná. Megapixely u fotoaparátu také vstoupají, akorát u třetí generace, ta byla na tom stejně jako druhá, takže v tomhle ohledu změna nenastala. Také právě od třetí generace mají Galaxy S procesor se čtyřmi jádry, akorát je pokaždé lépe taktovaný. Změny jsou viditelné v každé části smartphonu. Zvětšování má pouze dopad na větší váhu, ta je ale zase rozložena na větší ploše, takže to člověku vůbec nepřijde. Nebudu se to rozepisovat o každé části, takže více už naleznete na samotné infografice, kde jsou především důležité specifikace.

Zdroj: samsungtomorrow

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě