Huawei TalkBand B1 – chytrý náramek v několika barevných variantách

Od společnosti Huawei jsme letos očekávali chytré hodinky, což částečně splnili, představili totiž chytrý náramek TalkBand B1.

Tento kousek vyniká díky několika barevný možnostem. Nabízí pak 1,4 ohebný OLED displej, funkce fitness a pop-out sluchátko pro hlasové hovory. Co se týče podpory, tak s ním spojíte telefony pracující na Androidu (2.3 a výše), nebo na iOS (5.0 a výše). Spojení je možné pomocí Bluetooth 4.1 nebo NFC čipu, který je zde také.

huawei-talkband-b1-mwc-2014-2

O zajištění „šťávy“ se stará 90mAh baterie, díky které by náramek měl vydržet až 6 dní čistého provozu. Možná se divíte, ale je to zapříčiněno nízkými nároky displeje. Volat byste měli díky sluchátku dokonce až 7 hodin. Dodávané sluchátko měří 14,6 mm.

Celkově spíše TalkBand B1 připomíná nějaké fitness náramky, ale není tomu tak. Sice těmito funkcemi také disponuje, ale půjde přes ně i volat, což je veliké plus. Když budete chtít, tak Vás bude sledovat při spaní a vzbudí Vás v ideálním čase.

huawei-talkband-b1-mwc-2014-3

K nám by se měl dostat až v druhém čtvrtletí tohoto roku s cenou 99EUR, což je v přepočtu asi 2 800,- Kč, což není na chytré hodinky tolik, ale na náramek možná ano. Zase ale nabízí spoustu jiných funkcí a obdržíte při koupi i sluchátko, dokonce si budete moci vybrat z několika barevný variant. Celkově tedy musím říct, že tento náramek se mi designově velice líbí, jsem zvědav, jak to bude v reálu.

Zdroj: phonearena

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě