Nová vlajková loď od HTC bude nakonec představena v březnu

V posledních dnech se na internet dostávají nové informace ohledně několika vlajkových lodí a mezi nimi je i ta od HTC, která nese prozatímní název M8. Tento model bude nové One, akorát ještě není úplně jasno, jak to bude s oficiálním označením, takže to zatím je úplnou záhadou.

 

Samotné HTC samo uveřejnilo takovou pozvánku, na které je určité datum a to je 25. března tohoto roku. Tohoto dne by se měla na povrch dostat právě nová generace jejich vlajkové lodi, která podle dosavadních úniků bude mít dva fotoaparáty na zadní straně, kulatější tělo a softwarová tlačítka. Hlavní je, že materiálově bude model obdobný, jelikož by měl být opět z hliníku, což z něj bude dělat jeden z těch nejkvalitnějších telefonů na trhu, aspoň co se týče konstrukce.


Nově přibyla fotografie bumperu, což je obal vyrobený převážně z plastových materiálů, který má hlavně chránit strany a záda telefonu. Na ní se nám potvrdilo spoustu informací, což znamená, že to už je nejspíš finální podoba nového One.

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě