Zmenšenina LG G2 bude představena už na veletrhu v Barceloně

Už nějakou tu dobu se spekuluje o zmenšenině povedené G2 od LG, která zvedla jejich výdělky, tudíž je důležitým kouskem v jejich portfóliu. Je to zapříčiněno příjemnou počáteční cenou, kvalitní konstrukcí, výbavou a designem. Teď tato jihokorejská společnost chystá představení verze Mini, která nabídne kompaktnější rozměry a asi slabší výbavu, teda pokud nedají na taktiku, kterou použilo Sony. Myslím samozřejmě Z1 Compact, což je našlapaný kompakt po kterém se už dlouho toužilo. LG se ještě může přidat k průměrům, jako je Samsung Galaxy S4 mini a HTC One mini.

 
Tuto informaci jsme se dozvěděli z jejich Facebook stránky, kde byla zveřejněna přiložená fotografie, na které je vedle G2 menší model a komentář zní asi takto: „MINI zkušenost“, či něco podobného. Je to vlastně pozvánka na veletrh v Barceloně, kde bude G2 Mini představena ve dne 24. února. Tato akce bude plná novinek, což je na ní to exkluzivní. Jsem tedy zvědav, jak s touto zmenšeninou LG naložilo. Více už se tedy dovíme asi za 12 dní na MWC 2014.

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě