Samsung oficiálně představil černou edici Galaxy S4 a S4 mini

Před malou chvílí Samsung oficiálně představil černou edici Galaxy S4 a S4 mini. Tyto dva modely, měli doposavad pouze bílou a takovou tu modrou až šedou variantu. Nově tedy přibyla ta černá, která je velmi kontroverzní a podle mě je asi nejpěknější. Hlavní výhodou této verze je úprava zadního krytu, která je převzata po designové i povrchové stránce od Note 3, což je velice dobře. Je to vybroušený plast, který designem připomíná kůži. Daleko lépe se pak telefon drží a neumatlává se, což je asi největším plusem této úpravy.

GS4mini_Black_Edition_1

K tomu všemu majitele těchto nových černých variant obdrží osm speciálních tapet, které mají podpořit celkové vyniknutí telefonu a aby toho nebylo málo, tak prý se uvnitř objeví i nějaké nové vyzvánění. Aby celkové atmosféry nebylo málo, tak Samsung do balení dal i černé příslušenství, jako je síťový adaptér, datový kabel a sluchátka.

GS4mini_Black_Edition_2

Celkově nechápu vydání této varianty pro S4 a S4 mini takto pozdě. Blíží se představení S5 a Samsung teprve vydá černé varianty již zmiňovaných modelů. Je to prapodivné, navíc cenovka určitě nepotěší, činí totiž u S4 14 499,- Kč a u S4 mini 9 999,-Kč, což je poměrně dost. Oba tyto modely seženete s velkou úsporou, akorát nebudou laděny do elegantní černé, nebo si můžete počkat na novou generaci, která by tu měla být v co by dup. Co se tedy týče prodejnosti této varianty, tak nepočítám s velkými čísly, což je veliká škoda, protože tato varianta je mi asi nejsympatičtější.

Objevit by se oba modely měli na našem trhu nejpozději do konce února. Výbavou se samozřejmě nijak neodlišují od svých klasických verzí.

Zdroj: TZ

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě