Předělávka Flappy Bird je dostupná pro chytré hodinky Pebble

Za poslední dobu asi snad každý slyšel o velmi populární hře Flappy Bird, která zažila neskutečné výdělky a nově odstranění z obchodů s aplikacemi. Na této hře se teď tedy přiživuje spousta lidí, kteří dělají buď předělávky, nebo různě nabízí zařízení s originální hrou za šílené ceny, či ji rovnou prodávají. Tato hra byla plně zdarma, tudíž porušují různé zákony.

To bych ale teď vynechal a vrátil se k tomu, že tato hra má svou předělávku na velmi populární chytré hodinky Pebble. K nalezení je na Pebble obchodě, který je prozatím dostupný pro iOS zařízení, ale brzy by se měli dočkat i majitelé zařízení s Androidem.

Předělávka musela být převedena do monochromního stylu, tudíž je černobílá, což je díky E-Paper displeje potřeba. Dále muselo být upraveno ovládání, rozlišení a další artefakty, které museli přispět k pohodlnému hraní na těchto chytrých hodinkách.

flappy-bird-pebble

Pokud tedy vlastníte zařízení s operačním systémem od Applu, tak si hru stáhněte, měla by být zdarma, tudíž za zkoušku stojí. Samozřejmě musíte vlastnit chytré hodinky Pebble, které jsou hitem od uvedení na portál Kickstarter, kde vybrali tehdy místo dožadovaných 100,000 dolarů utržili několikrát více, přesně 10,266,845 amerických dolarů, což je hodně šílené. Bylo to zapříčiněno hlavně tím, že takovýchto hodinek moc na trhu nebylo, hlavně těch, které by využívali takto úsporný displej, a ještě k tomu by byly designově zajímavé.

U nás se ale stále oficiálně neprodávají, tím pádem je tolik lidí nevlastní, což je velká škoda. Kdo je tedy má tak stahujte, možná se brzy dočkají i jiné chytré hodinky.

Zdroj: redmondpie

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě