První specifikace nového HTC One mini

Známý dodavatel informací poskytl novinky ohledně nového HTC One, konkrétně modelu mini. Nová řada této dejme tomu prémiové řady zatím nese označení M8, tudíž není jasno, jak tato řada bude pojmenována, zda One 2, nebo úplně jinak.

Definitivně se počítá s tlačítky na displeji, které by se měli objevit jak u One, tak u One mini. Nové mini nabídne Snapdragon 400, což je čtyřjádrový procesor o taktu 1,4GHz. Navýšení proběhne i na přední straně, konkrétně u displeje, který by měl nově mít 4,5 palce a dosavadní rozlišení 1280 x 720 pixelů, tedy HD. Vnitřní 16GB paměť půjde rozšířit o microSD kartu, což je jedna z dalších pozitivních novinek. Další výbavu tvoří Wi-Fi a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.0 a 1GB RAM.

HTC-logo

Systémově by na tom měl být poměrně dobře, jelikož bude osazen prozatím nejnovějším Androidem, což je KitKat 4.4.2, který bude doplněn nadstavbou HTC Sense 6.0 o které se moc zatím neví, ale jeden snímek z obrazovky už unikl, naleznete ho zde.

Zdroj: @evleaks

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě