První snímek z prostředí nového top modelu od HTC

Na twitteru známého zdroje se objevil snímek domovské obrazovky z nové vlajkové lodě od HTC, která nese kódové označení M8. Bude to nové One, ale neví se ještě, jak přesně se bude jmenovat. Screenshot z domovské obrazovky toho poměrně dost poodhaluje, teď například víme, že nová vlajková loď by měla mít dotyková tlačítka. Dále jste si mohli všimnout nového prostředí, které se drží moderního vzhledu. Fotografie ukazuje nejspíš nově upravenou službu BlinkFeed, akorát svým stylem připomíná Windows dlaždice, které nejsou až tak oblíbené. Jinak je vzhled uhlazený a průhledný, přesně podle trendu. Android by to měl být ve verzi 4.4 KitKat, který nabízí v čisté verzi obdobné prvky.


Jsem zvědav, zda tohle je fakt snímek z nové vlajkové lodi, protože tento zdroj se mílí velmi omezeně, což tomu dává na důvěřivosti. Možná se právě nového top modelu dočkáme na veletrhu v Barceloně, kdo ví.

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě