Grand Theft Auto V je nejprodávanější hrou roku 2013

Asi není divu, že nejlépe prodávanou hrou roku se stal titul GTA V, což je poslední díl legendární série Grand Theft Auto, který vyšel 17. září roku 2013. Tento den byl jeden z nejočekávanějších a většina hráčů se své kopie nemohla dočkat. Díky tomu tato hra za pouhý den vydělala 16 miliard korun, což je až neuvěřitelné. Jelikož se jedná o skvělý titul, ve kterém se vyblbne snad každý, tak za propracovanost také tato hra získala několik ocenění. Vývoj hry také nebyl levný, ale už za první den prodeje byl několikrát přeplacen. K dnešnímu dni bylo prodáno více jak 32,5 miliónů kusů.

GTAV_Screenshot

Já osobně jsem tuto hru po příběhové stránce skoro celou projel, tudíž z ní mám nějaké pocity a musím říct, že se jedná o jednu z nejlepších her, co byla kdy vydána a těším se na její PC verzi. Ve hře má člověk tolik volnosti, navíc zde funguje a jde dělat kdeco, což neumí skoro žádná hra, tím bylo a stále je GTA výjimečné. Tudíž si tento titul určitě zaslouží nálepku „nejlépe prodávaná hra roku 2013″.

Zdroj: engadget

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě