SwiftKey Note je už k dostání na App Store

Dneska už oficiálně společnost TouchType vydala aplikace pro iOS zařízení s názvem SwiftKey Note. Androidí majitelé značku SwiftKey rozhodně znají, jelikož na Google Play patří jejich klávesnice mezi ty nejlepší a nejprodávanější. U zařízení s nakousnutým jablíčkem je to složitější, protože tam nejde používat klávesnici třetích stran. Tak se rozhodli aspoň vytvořit aplikaci „Poznámka“, u nás bych to nazýval spíše zápisník.

Tato aplikace je dostupná pro většinu zařízení, která vlastní iOS minimálně ve verzi 6.0. Stáhnout si ji může každý, jelikož je úplně zdarma. Dají se do ní rychle zapisovat poznámky, a to díky chytrému pamatování slov a automatické úpravě. Dokonce funguje psaní více jazyky zároveň čí propojení se službou Evernote.

Aktuálně se v ní ale nachází pouze pár jazyků, mezi kterými není čeština, tudíž doufejme, že to se do budoucna změní. Pokud třeba využíváte aspoň angličtinu, tak si už aplikace stáhněte. Vypadá velice povedeně, a to díky designu, který je laděn do stylu nejnovějšího iOS. Jakmile se dozvíme o tom, že přibyla čeština mezi podporovanými jazyky, tak Vám to dáme určitě vědět.

Apple-App-Store

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě