Samsung Galaxy Grand Neo představen

Samsung dnes představil nový model s názvem Galaxy Grand Neo.  I když je tento telefon vybaven 5″ displejem a čtyřjádrovým procesorem, tak se jedná o low-end kategorii.

galaxy_grand_neo_3

 

Displej má rozlišení pouhých 800 x 480 bodů, a procesor bude také slabší i když každé z jeho čtyř jader má takt 1,2 GHz. Operační paměť je v této době průměrný 1 GB, který bude v případě Samsungu a jeho „rozežrané“ grafické nadstavby TouchWiz více než potřeba. Fotky z hlavního 5 MPx a předního VGA fotoaparátu můžete ukládat jak na interní úložiště velikosti 8 GB, tak také na micro SD karty.

galaxy_grand_neo_2

galaxy_grand_neo_4

Galaxy Grand Neo bude vybaven OS Android 4.2 Jelly Bean s nadstavbou TouchWiz, baterií 2100 mAh a mnoha typy připojení, cena telefonu však naznačí, že bude postrádat LTE připojení. Po vzhledové stránce se též nejedná o žádný zázrak, vzhled je stejný jako u několika dalších modelů stejného výrobce.

galaxy_grand_neo_1

galaxy_grand_neo_5

Tento telefon se již nyní prodává na Holandském e-shopu za 260 Euro, což je v přepočtu přibližně 7 200 Kč. Během nadcházejících několika dní se dostane také na další trhy.

zdroj: gsmarena.com

Martin Filák
Další sítě

Martin Filák

Polopasivní fanoušek především "Cupertinských Jablíček", který se však snaží na všechno dívat z více pohledů, tudíž se neřadí mezi "iOvce" a bere vše reálně. Nezatracuje žádnou platformu, jen má k některým blíže.
Martin Filák
Další sítě

Latest posts by Martin Filák (see all)