Samsung „Zeke“ – fotografie připravovaného modelu s OS Tizen

Na korejském webu byla spatřena fotografie údajného připravovaného smartphonu od Samsungu, využívající operační systém Tizen, který je dílem již zmiňovaného Samsungu. Ten na něm pracuje už dlouho, ale stále nevycházela jakákoliv expanze s nějakým finálním zařízením. Poslední dobou se spekuluje o tom, že by se snad mělo objevit první oficiální zařízení na letošním MWC.

samsung_zeq_9000_02

Na fotografii je připsáno ZEQ9000, což je kódové označení právě tohoto modelu. Oficiální název by měl být „Zeke“, ale vše se do té doby může změnit. Také Vám nemůžeme zaručit, že fotografie s informacemi, nejsou podvrh. Fotografie ale působí velmi reálně, tudíž bych tomu spíše věřil.

Využívat by měl procesor Snapdragon 800 od Qualcommu s taktem 2,3GHz a displej o uhlopříčce 4,8 palce. To jsou veškeré dosavadní dostupné informace, které máme. Uvidíme, zda už Samsung doopravdy představí nějaký oficiální model právě na veletrhu v Barceloně.

Zdroj: phonearena

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě