Grand Theft Auto: San Andreas je konečně dostupné pro Windows Phone zařízení

Portace velmi známé série se zkratkou GTA, počala své portování na mobilní platformy včetně tabletů v roce 2011 s dílem GTA 3. O rok později následovalo vydání dílu Vice City. Minulý rok vyšel asi nejznámější a nejlepší díl právě této série San Andreas. První se dočkali majitelé zařízení s iOS, následovně s Androidem a měli i s WP8. Bohužel na Windows Phone 8 zařízení se to podařilo až teď, tedy 27. ledna. Studio Rockstar Games mělo nejspíš technické problémy a tak se vydání lehce zdrželo.

Dnes už je ale tato hra dostupná pro Windows Phone 8 zařízení, samozřejmě ne pro všechny. Aktuálně jsou podporována tato zařízení: Lumia 1520, 1320, 822, 820, 810 a HTC 8X. Cenově vyjde o necelých 20,- Kč levněji, než na konkurenčních platformách, jelikož jeho česká cenovka činí 145,49,- Kč.

Windows_Phone_Store_logo_and_wordmark_(black)

Pokud vlastníte nějaké zařízení z podporovaných a chystáte se právě na tuto herní pecku, tak si připravte 2,5GB prostoru ve vašem chytrém telefonu.

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě