Sharp Aquos mini SHL24

Sharp dnes představil nové zařízení v kategorii chytrých telefonů. Ale nemyslete si, že se jedná o nějaké slabé ořezávátko a nenabídne nic lákavého. Spíše naopak, telefon je totiž jedinečný hned z několika stránek. První zajímavostí je 4,5″ IGZO Full HD displej, který je nejmenším displejem na trhu s takto vysokým až zbytečným rozlišením. Další zajímavost se týká také z jisté části displeje, ten je totiž „vytažen“ hodně do hran, tudíž jsou kolem displeje velice malé rámečky (především nad displejem a po jeho bocích), tím se zredukovaly také vnější rozměry na konečných 124 x 63 x 9,9 mm. Rozměry jsou dost podobné například s iPhonem 5S, ten má však pouze 4″ displej.

aquos-mini-shl22

Výpočetní výkon také není nijak malý: 2,2 GHz Snapdragon 800 a 2 GB RAM se určitě postarají o své. Data může majitel ukládat na paměťovou kartu a 16 GB interní úložiště. Fotoaparát je též nadprůměrný – 13 MPx s clonou f/1.9. Celý telefon je voděodolný, což je určitě také příjemná zpráva.

Sharp AQUOS Serie mini SHL24

Telefon by se měl začít prodávat prozatím na nespecifikovaných trzích od března v růžové, modré, zelené a bílé barvě.

zdroj: phonearena.com

Martin Filák
Další sítě

Martin Filák

Polopasivní fanoušek především "Cupertinských Jablíček", který se však snaží na všechno dívat z více pohledů, tudíž se neřadí mezi "iOvce" a bere vše reálně. Nezatracuje žádnou platformu, jen má k některým blíže.
Martin Filák
Další sítě

Latest posts by Martin Filák (see all)