iPhone 6 s 4,7 palcovým displejem a celohliníkovými zády (koncept)

Nová generace chytrého telefonu od společnosti Apple, která dorazí nejspíš na přelomu 3. a 4. čtvrtletí, je častým cílem designerových útočníků. Jeden designér si pohrál se svou představou, jak by právě tato nová generace měla vypadat a udělal video i fotografie onoho nového iPhonu.

Podle něj by uvnitř tepal nový chipset A8 s novým PowerVR GPU a čtyřjádrovým 1,2GHz procesorem. Baterie by dosahovala příjemnějších čísel, jelikož má 1930mAh. Jelikož je trendem stále zvětšovat průměrnou uhlopříčku předního displeje u telefonů, tak by ani „Nakousnuté Jablíčko“ nezaostávalo. Nabízelo by totiž 4,7 palcový displej, který by měl na dnešní dobu klasické rozlišení, tedy Full HD. Navíc by byl chráněn sklíčkem Gorilla Glass 3, což je ochranná vrstva, která zvyšuje odolnost celého displeje. Toto vše by fungovalo na lehce upraveném prostředí iOS 7.2 s novými funkcemi. Tělo tvořené z hliníku vážící 109 gramů a „tloušťkou“ 5,5 mm, to už jsou nadprůměrné parametry, které jsou ale těžko realizovatelné.

Celkově koncept vypadá zajímavě a výbavově by mi hodně sedl. Akorát by dle mého názoru Apple nenasadil fotoaparát doprostřed, jelikož tomu tak nikdy nebylo, ale nikdy neříkejme nikdy.

Zdroj: behance

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě