HP Slate VoiceTab

Spekulace o phabletu od firmy HP se pomalu stávají skutečností a nebude se jednat o jedno zařízení, protože HP představí 2 modely zároveň. Jednat se bude o Slate6 VoiceTab a Slate7 VoiceTab. Podle čísel hádáte správně, že tyto dva phabletofony dostanou displeje s úhlopříčkou 6, respektive 7 palců. Velikostí se očividně jedná o malé tablety, ale s přidáním funkce klasického hovoru se z nich stávají phablety.

hp-voicetab

Úplně kompletní oficiální specifikace nejsou, ale dostupné informace hovoří o čtyřjádrovém procesoru, podpoře Dual-SIM a stereo reproduktorech na přední straně (podobně jako HTC One). Displeje by měly mít na svou úhlopříčku poměrně malé rozlišení 1280 x 720 bodů, interní 16 GB paměť bude možnost rozšířit o micro SD, na neposledním místě budou zabudovány 5 MPx (zadní) a 2 MPx (přední) fotoaparáty.

Tyto phablety nejprve vyjdou příští měsíc v Indii, o dalších trzích se neví.

Předpokládám, že cena nebude závratně vysoká při výše uvedených specifikacích, navíc když prodeje začnou v Indii, kde se všeobecně směřují ty levnější modely z portfolií firem.

zdroj: pocketnow.com

Martin Filák
Další sítě

Martin Filák

Polopasivní fanoušek především "Cupertinských Jablíček", který se však snaží na všechno dívat z více pohledů, tudíž se neřadí mezi "iOvce" a bere vše reálně. Nezatracuje žádnou platformu, jen má k některým blíže.
Martin Filák
Další sítě

Latest posts by Martin Filák (see all)