Sony Xperia E1 – střední třída s hudebnickou základnou

Dnešním dnem Sony představilo model Xperia E1, což je model střední třídy. Designově je odvozen z Xperie Z1, respektive z Xperie Z, která tuto novou designovou éru odstartovala. Tento model podle samotné společnosti bude nejlepším ve své třídě. Byla představena i Dual SIM verze, která je výbavově na tom stejně, akorát má již zmiňované dva SIMkové sloty.

Technické specifikace modelu Xperia E1 a E1 Dual:

  • WVGA (800 x 480) displej s úhlopříčkou 4,0 palce s 233 ppi
  • Rychlý dvoujádrový procesor 1,2 GHz s 512 MB RAM a 4GB interní paměti
  • Baterie s kapacitou 1700mAh
  • Tlačítko WalkmanTM, funkce náhodného přehrávání Shake-to-shuffle a hardwarové ovládací prvky pro snadné přehrávání hudby
  • Rychlý přenos dat díky Cat 14 HSPA+
  • V bílé, černé a fialové barvě

 

Tento model má být tak trošku hudební a tak k němu je potřeba i nějaké to příslušenství. To bylo společně s tímto modelem představeno.

Xperia E1 se umí přes Bluetooth™ propojit s velkým ekosystémem zařízení a příslušenství, například sluchátka SBH20 Stereo Bluetooth™ Headset pro ty, kteří chtějí poslouchat hudbu sami, nebo přijímač BM10, který je zase určen těm, kteří chtějí mít poslech hudby co nejhlasitější. Xperia E1 je za všech okolností srdcem všech propojených zařízení a příslušenství Sony, pro maximální pocit z hudby. K tomu všemu má zrovna toto zařízení reproduktory o výkonu 100dB s jasným zvukem.

Uvidíme, zda je zrovna Xperia E1 novým průkopníkem a zároveň zda bude kandidátem na trhák roku. Výbava je celkem slušná, tudíž se ptáte, jaká je cenovka? Ta by se globálně měla pohybovat okolo 175 EUR, což je při aktuálním bídném kurzu asi 4900,- Kč. Datum při kterém má tento model vstoupit, nebylo prozatím oznámeno.

Zdroj: TZ

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě