Uživatelé iPhonů jsou nejchytřejší

Uživatelé iPhonů jsou nejchytřejší, nejhloupější jsou majitelé BlackBerry. Takto by se dal nazvat závěr z průzkumu zaměřujícího se na „mozkovou vyspělost“ uživatelů daných typů/značek smartphonů. Název chytrý telefon je zde na místě, i když spíše ve spojení s osobou onen chytrý telefon vlastnící.

Apple-iPhone-users-scored-the-best-BlackBerry-users-the-worst.jpg

Tento test inteligence a důvtipu probíhal na webu a skládal se ze sedmi hádanek. Byl měřen celkový čas potřebný na zodpovězení otázek, ale ještě před tím bylo potřeba zadat název telefonu, čímž se výsledek přiřadil ke správnému výrobci.

Podle konečných výsledků, které byly vytvořeny ze dvou tisícovek účastníků testu vyplývá, že nejinteligentějšími uživateli jsou majitelé jablečných telefonů Apple iPhone, kterým stačilo na test v průměru 94 vteřin. O 5 vteřin hůře dopadli „Nexusáci“, další 4 vteřiny za nimi (103 sekund) skončil Samsung následovaný HTC (105 s) a Nokií (109 s). Nejhůře se v tomto srovnání vybarvili majitelé „ostružin“, protože na Blackberry vychází zprůměrovaných 118 vteřin, což je o 24 vteřin více, než u iPhonů (pro názornější pohled se jedná o čtvrtinu času majitelů iPhonů).

Pokud s výsledky nesouhlasíte, můžete se je pokusit změnit na této adrese. Jen pro upozornění dodám, že celý test je v angličtině.

zdroj: phonearena.com

Martin Filák
Další sítě

Martin Filák

Polopasivní fanoušek především "Cupertinských Jablíček", který se však snaží na všechno dívat z více pohledů, tudíž se neřadí mezi "iOvce" a bere vše reálně. Nezatracuje žádnou platformu, jen má k některým blíže.
Martin Filák
Další sítě

Latest posts by Martin Filák (see all)