Sony Xperia Tablet Z: Wi-Fi verze se dočkala aktualizace na Android 4.3

LTE verze Xperia Tabletu Z se už nové verze Androidu dočkala, bohužel vlastníci klasické Wi-Fi verze měli smůlu. Teď máme ale pro ně dobrou zprávu, jelikož Sony už uvolnilo aktualizaci i pro klasickou verzi pouze s Wi-Fi modulem (SGP311 a SGP312). Update s Androidem 4.3 nese označení 10.4.B.0.577.

Tento aktualizační balíček přináší velké množství novinek včetně nového prostředí (launcher podobný tomu z Xperie Z1). Další novinkou je sociální fotoaparát, podpora Xperia témat, spuštění několika malých aplikací, profily pro více uživatelů a režim STAMINA, který pomáhá baterii a její výdrži.

Pokud si chcete tento update stáhnout, tak to musíte provést pomocí PC Companion nebo Sony Update Service. Kdo by měl zájem o OTA aktualizaci, tak ta bohužel není možná. Je taky dost možné, že Vám tento opravný balíček ještě nenaskočí, čímž Vám nezbývá nic jiného, než chvíli vyčkat.

Zdroj: Xperia Blog

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě