Samsung naznačil Exynos novinku, kterou představí na CESu

Začátek roku 2014 bude opravdu nabitý, jelikož jsou na pořadu hned dvě akce, první nese název CES a koná se v Las Vegas. Mnoho společností tam představí vždy nějaké novinky, či technologie, na kterých pracují. Samsung uveřejnil na twitteru pozvánku, na které je napsáno „Lítáme ještě výš“, není to doslovný překlad, ale mělo by to vyznít jako, že v roce 2014 by měli být zase o stupínek výše, než doteď. V levém horním rohu je krom loga samotného Samsungu, i logo Exynos, což je značka, pod kterou si Samsung vyrábí procesory.

Akce začíná 7. ledna a hned tento den by měl na nás Samsung něco vytasit. Možná to bude 64-bitové řešení, či nějaký jiný převrat. Nechme se překvapit, celá akce začíná již velmi brzy. Budeme Vám přinášet co nejvíce novinek z této akce, nebo se aspoň budeme snažit. Po ní pak ještě následuje MWC, na kterém toho bude více, než na CESu.
Zdroj: twitter

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě