HTC One 2 jako 3D model

Aktuální verzi HTC One známe již více než 10 měsíců, a proto také nastává čas, kdy se začíná spekulovat nad jeho nástupcem pro rok 2014. HTC One 2014 (můžeme jej nazývat také HTC One 2) by mohlo vypadat podobně, jako výtisk z 3D tiskárny na fotografiích níže.

HTC One Max

S technickými specifikacemi je to celkem obtížné, dá se však předpokládat, že se místo 4,7″ displeje dočkáme 5″ zobrazovače s rozlišením 1920 x 1080 bodů, což by odpovídalo např. Samsungu Galaxy S4. Jako procesor bude s největší pravděpodobností použit Qualcomm Snapdragon 800 nebo 805. V případě použití verze 805 by telefonu přibyla možnost zpracování videa v rozlišení 4K.

Konstrukce podle zveřejněného modelu vychází ze stejného principu jako u předchůdce – dva reproduktory BoomSound na čelní straně, žádné hardwarové tlačítko pod displejem. Vedle hlavního fotoaparátu je oválné pole, kde bude mikrofon nebo dvojitá přisvětlovací LED (zřejmě inspirace u iPhonu 5S). Samotný fotoaparát s největší pravděpodobností opět zůstane u svých Ultra-pixelů a přední 2,1 Mpx. Interní paměť v nejmenší verzi bude činit tradičních 16 GB s možností rozšíření o micro SD kartu. Operační systém snad bude již z výroby Android 4.4 KitKat.

zdroj: slashgear.com

Martin Filák
Další sítě

Martin Filák

Polopasivní fanoušek především "Cupertinských Jablíček", který se však snaží na všechno dívat z více pohledů, tudíž se neřadí mezi "iOvce" a bere vše reálně. Nezatracuje žádnou platformu, jen má k některým blíže.
Martin Filák
Další sítě

Latest posts by Martin Filák (see all)