Ubuntu Touch definitivně společně s OS Android

Občas je obtížné vybrat si jen jednu platformu, se kterou bude člověk pracovat. Ať už to je na PC nebo na jiných zařízeních. To si také řekli tvůrci Ubuntu Touch. a proto definitivně zařadili tzv. Dual-boot s OS Android. Prozatím jsme se již měli možnost setkat se zařízeními podporující dual-boot, ale byly to vždy kombinace Androidu a Windows Phone.

ubuntu_touch_android_1 ubuntu_touch_android_2

Tato funkce je prozatím v plenkách, ale je vidět snaha o pohodlné přepínání mezi jednotlivými OS, proto se také přepínání děje pomocí aplikace. Dual-boot je dostupný ve většině verzí Androidu, ale především v zařízeních s přímou podporou vývojářů/tvůrců Ubuntu Touch.

ubuntu-os-phone

Všechna tato vylepšení jsou známkou toho, že se schyluje k oficiálnímu představení Ubuntu Touch na nějakém zařízení, protože je vidět veliký pokrok od prvotního představení samotného nápadu.

zdroj: phonearena.com

Martin Filák
Další sítě

Martin Filák

Polopasivní fanoušek především "Cupertinských Jablíček", který se však snaží na všechno dívat z více pohledů, tudíž se neřadí mezi "iOvce" a bere vše reálně. Nezatracuje žádnou platformu, jen má k některým blíže.
Martin Filák
Další sítě

Latest posts by Martin Filák (see all)