Oppo R1 představeno

I když tento telefon nezapadá do řady high-end modelů, jeho výbava je v některých ohledech poměrně zajímavá. Za zmínku stojí hlavní 8MPx fotoaparát s clonou o hodnotě F/2.0, což je v porovnání např. s Lumií 1020 a její clonou F/2.2 lepší hodnota, jež by měla zajistit lepší světelnost fotografií pořizovaných za snížené viditelnosti, případně úplně za tmy. Prozatím se o finálních výsledcích fotoaparátu můžeme jen dohadovat, ale osobně tipuji, že fotografie budou dobré.

Oppo-R1-official-0

Oppo R1 dostalo Android 4.2.2 s nadstavbou Color OS, 5″ HD displej, 5 MPx přední kamerku, čtyřjádrový procesor MediaTek MT6582 taktovaný na 1,3 GHz, 2 GB RAM a 16 GB interní paměti bez možnosti rozšíření o micro SD paměťovou kartu. I přes slušnou tloušťku (7,1 mm) se do zařízení vměstnala baterie s kapacitou 2 410 mAh, která by měla být dostačující.

oppo_r1_1

Oppo R1 si mohou zájemci objednávat již nyní z čínského webu za cenu něco málo přes 400 $. Doufejme, že Oppo tento telefon bude chtít uvolnit také do ostatních zemí, ale není větší důvod, proč by se tak nemělo stát.

oppo_r1_2oppo_r1_3

zdroj: phonearena.com

Martin Filák
Další sítě

Martin Filák

Polopasivní fanoušek především "Cupertinských Jablíček", který se však snaží na všechno dívat z více pohledů, tudíž se neřadí mezi "iOvce" a bere vše reálně. Nezatracuje žádnou platformu, jen má k některým blíže.
Martin Filák
Další sítě

Latest posts by Martin Filák (see all)