Známe výherce Vánočního balíčku od Macstickers.cz!

Soutěž s eshopem Macstickers.cz o Vánoční balíček nálepek, trvala asi necelé čtyři dny. Za tuto dobu nám přišlo dost správných odpovědí na náš soutěžní mail. My jsme všechny jména sepsali do jednoho seznamu a po té zavítali na adresu random.org, která náhodně vybere číslo. To je pak ten vítěz, který má číslo dle poslaného mailu. Také jsme museli diskvalifikovat pár lidí, kteří napsali email i několikrát, což bylo v pravidlech napsáno, že se to nesmí, tím pádem je porušili. Pak nastala aspoň větší šance pro ostatní.

Výherce Vánočního packu nálepek od Macstickers.cz se stává:

Pavel Picek

mac-výhra

Děkujeme všem účastněným a určitě nebuďte smutní. V budoucnu pro Vás chystáme další soutěže, takže je se na co těšit. Velký dík patří i samotnému eshopu Macstickers.cz, který nám do soutěže věnoval Vánoční balíček, tím pádem jsme pro Vás takovouto soutěž mohli uspořádat.

Instrukce pro výherce:

Budeme Vás informovat o výhře pomocí emailu. Následně Váš email předáme eshopu Macstickers.cz, který Vám následně výhru pošle.

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě