Apple bude 12 dní odměňovat dárečky

Apple pro své zákazníky a uživatele pokaždé kolem Vánočního období chystá dárky. Tentokrát proto vytvořil aplikaci s názvem „12 Days of Gifts“, což v překladu znamená: „12 dní dárků“. Aplikace je už teď volně ke stažení na iTunes, samozřejmě je úplně zdarma. Každý den se tam bude objevovat nějaký dáreček v podobě aplikací, her a dalších. První obdarovací den je stanoven na 26. prosince a celkově končí akce 6. ledna. Nás se tato akce týká, tudíž pokud vlastníte nějaké zařízení od společnosti Apple, tak si tuto aplikaci rozhodně stáhněte. Aktuálně je tam jeden dáreček v podobě písničky, která nedávno vyšla a je od zpěvačky Lorde a nese název „No Better“.

Myslím si, že je se na co rozhodně těšit. V těchto darovacích dnech se objeví opravdu zajímavé kousky. Podobně to bude i na ostatních platformách, jako je Android a pak rozhodně i na Steamu, což je obchod pro PC, ten kolikrát některým hráčům pěkně vyprázdní peněženky. Já to mám bohužel stejně.

iTunes

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě