Dva nové koncepty iPhonů – iPhone 6C a iPhone Air

Je na snadě, že Apple také chystá telefon se zakřiveným displejem podobně jako již své zástupce v této kategorii ukázali Samsung a LG. Spekuluje se, že zakřivený displej Apple představí ve spojení s iPhonem 6 nebo jiným modelem představeným ve stejnou dobu.

Italští designéři SET Solution vytvořili studie dvou iPhonů. Jednou z nich je iPhone 6C se zakřiveným displejem a druhým návrhem poté iPhone Air (po vzoru iPad Air).

iPhone_6C

Hned na začátek musím podotknout, že oba návrhy jsou při použití aktuálních technologií naprosto nereálné na výrobu a produkci. iPhone 6C podle těchto designérů bude při pohledu na přední stranu připomínat aktuální iPhone 5S především díky Touch ID a ze zadní strany se bude velice podobat nynějšímu iPhonu 5C včetně barevného provedení. Prohnutí displeje je podobného ražení jako u LG G Flex, ale s mnohem menším radiusem.

iPhone_Air

iPhone Air by měl být ve spodní části tenký pouhé 3 mm a směrem nahoru se ztenčovat až na konečný 1,5 mm. I do těchto miniaturních rozměrů se v mysli tvůrců vešlo vše potřebné včetně Touch ID, fotoaparátů atd. S hmotností 70 g je tento nápad o 38% lehčí než iPhone 5S.

zdroj: phonearena.com

Martin Filák
Další sítě

Martin Filák

Polopasivní fanoušek především "Cupertinských Jablíček", který se však snaží na všechno dívat z více pohledů, tudíž se neřadí mezi "iOvce" a bere vše reálně. Nezatracuje žádnou platformu, jen má k některým blíže.
Martin Filák
Další sítě

Latest posts by Martin Filák (see all)