Zahrajete si o Vánoční balíček zajímavých samolepek od Macstickers.cz!

Vánoce jsou skoro před dveřmi a někteří stále nemají dárky, nejen pro ostatní, ale třeba i pro sebe. My neleníme a domluvili jsme pro Vás další soutěž, tentokrát s eshopem Macstickers.cz, který nabízí zábavné samolepky, nejen pro produkty značky Apple. Tento obchod nám do soutěže daroval tematický baliček, tzv. Vánoční Pack. Ten obsahuje dvě nálepky dle vlastního výběru a Vánoční dvě jmenovky. To vše je zabaleno do tematického balení, které Vám dorazí i ve speciální dopisní obálce. Kompletně je to tedy excelentně sladěno.

Ilustrační obrázek. Dostanete jen jednu obálku (2x samolepky a 2x jmenovky)

Soutěžní otázka:

Kdy web Macstickers.com nahodil svůj nový design?

*Samozřejmě máme pro Vás i malou nápovědu, která vám zajistí správnou odpověď. Najdete jí přímo na FB Macstickers.cz. Najeďte si příspěvek, který tam byl vložen 2. prosince tohoto roku. Do pár sekund máte správnou odpověď. A nebo zabruste na web do obchodní podmínek.

Kam odpověď zaslat?

Odpovědi zasílejte na mail: soutez@netovinky.com

Jako předmět uvádějte: Samolepky

Pod odpověď uvádějte Vaše jméno i příjmení.

Výherce budeme informovat o výhře přes mail.

Celkové trvání

Soutěž bude probíhat od dnešního dne, tudíž od 12. 12 do 15. 12. Je to z důvodu dodávky, tím Vám můžeme zaručit, že výherce obdrží „stickersky“ ještě do Vánoc.

Myslím si, že soutěž je opět velice jednoduchá a šance na výhru je celkem vysoká. Tudíž si s chutí zasoutěžte, ať si můžete s těmito stylovými nálepkami vylepšit nějaké zařízení. Jejich provedení je na vysoké úrovni, jsou totiž vyrobeny z materiálu, který po odlepení z přístroje na něm nezanechá ani tečku nějaké lepidla, či kdoví čeho. Ani se vám po sejmutí neroztrhne.

Všem tedy doporučuji si zasoutěžit a za celou redakci Vám přejeme hodně štěstí a třeba se zrovna na Vás usměje štěstí.

Pokud chcete mít novinky, recenze a videa na dosah ruky, tak si nás přidejte na:

logo-web-zkouška

Za uspořádání soutěže moc děkujeme internetovému obchodu Macstickers.cz, který nám Vánoční balíček do soutěže daroval. Rozhodně se podívejte na jejich eshop, který je designově propracován a je velice přehledný. Možná tam naleznete pro někoho i dáreček, sice malý, ale určitě potěší. Také si je můžete přidat na:

macstickers

 

Pravidla:

Každý smí pod svým jménem poslat pouze jednu soutěžní odpověď. Pokud nalezneme někoho, kdo jich poslal více, tak bude diskvalifikován. Do emailů vkládejte všechno, co je napsáno v sekci: Kam odpověď zaslat?.

Výhru zašle výherci samotný eshop Macstickers.cz, který výherce navede. Výherce se pak bude muset zaregistrovat, vše se pak ještě dozví.

Redaktoři webu Netovinky se této soutěže nesmí účastnit ani jejich nejbližší rodinní příslušníci. 

Jinak soutěž nijak neomezujeme. Každý má šanci na výhru. Správné odpovědi budou sepsány do dokumentu a následně bude vybrán výherce pomocí adresy: www.random.org

Vaše emaily nebudeme nijak dále používat pro reklamu, či obdobné věci, které většinu lidí jen otravují.

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě