Spotify v Česku a na Slovensku už zítra 12.12. od 12:00 (aktualizováno)

Aktualizováno 11.12. 16:45

Spotify zamíří i za bratry na Slovensko. Na Slovensku je cena stanovena na 6€. Další novinkou je pak vstup hudební legendy Led Zeppelin. Všechna alba od této slavné skupiny bude nově možné si skrze Spotify legálně poslechnout

Původní článek

Švédské Spotify splnilo očekávání a ještě před Vánoci vstoupí na český trh. Stane se tak zítra přesně v poledne. Nabízet bude poslech zdarma s reklamami nebo bez reklam za 165 korun měsíčně.

spotify-logo

Spotify tak bude o něco dražší než konkurence v podobě Hudby Naplno od Googlu. Nabídne však o něco bohatší databázi. Spotify bude nově možné poslouchat zdarma i skrze smartphone a tablet, nevýhodou však zůstává otravná reklama a nemožnost si alba stáhnout pro offline poslech.

Spotify_new_markets

V současnosti má Spotify 24 milionů aktivních uživatelů a z toho je 1/4 platících. Spotify bude dostupný jak na globální doméně Spotify.com, tak na lokální Spotify.cz. Během víkendu pro vás připravíme také kompletní srovnání se službou Google Play Music All Access, která u nás funguje už více než dva měsíce.