OPPO N1 se začalo oficiálně prodávat. Může si ho pohodlně koupit i Evropan

Od včerejšího dne se dá oficiálně koupit nový phablet od čínské společnosti OPPO s názvem N1. Tento model je konstrukčně velmi zajímavý, a to díky otočnému fotoaparátu. Dále je vybaven kvalitními díly a konstrukce by měla být na špičkové úrovni. Více technických informací naleznete zde.

Výhodou této značky je aktuální doprava po Evropě zdarma dodávací službou DHL, po skončení této akce je doprava stále zdarma, akorát pomocí Royal Mail. Aktuálně na jejich eshopu můžeme nalézt ve slevě předchozí dva modely. První má název Find 5, s tím začala tato společnost debutovat na evropský trh. Pak ještě R819, což je nejlevnější model v jejich obchodě.

OPPO N1 je prodáván ve dvou kapacitních verzích, 16GB varianta stojí 449EUR, jak už jsme Vás avizovali v dřívějším článku. Pro ty, kteří chtějí mít více prostoru, tak pro ně je tady 32GB verze, která stojí 499EUR. Při aktuálním hodně špatném kurzu vyjde levnější model asi na 12 500,- Kč a ten dražší na necelých 14 000,- Kč. Obě varianty jsou dostupné v bílé variantě, s jinou barvou se zatím nepočítá. Za takto vybavený model je to ještě adekvátní cena, ale má velkou konkurenci, která už na trhu místo má. Samotná firma zaujímá většinou kvalitou zpracování a cenovkou.

Tím pádem tento model už není pro nás až tak atraktivní. Převážně za to ale může ten kurz, díky kterého cena dražšího modelu je převedena na ten levnější. Přesto všechno se jedná o zajímavý kousek, který nebude mít kde kdo.

Pokud si chcete tento model objednat, tak zavítejte na jejich oficiální internetový obchod.

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě