Grand Theft Auto: San Andreas bude už dnes dostupné pro iOS zařízení

Hru Grand Theft Auto: San Andreas od studia Rockstar Games asi představovat nemusím, hrál jí totiž skoro každý. Je to jedna z legend mezi PC hrami. O jejím předělání pro smartphony a tablety, jsme Vás informovali. Je to jedna z nejočekávanějších her právě pro tyto zařízení. Většina lidí při hraní zase zavzpomíná na své první chvíle strávené právě u této hry, která byla vydána v roce 2005.

Aktuálně máme příjemnou zprávu pro majitele zařízení s operačním systémem iOS. Pro ně totiž tato hra bude vydána už dnes večer, nejpozději by se měla objevit na App Store během zítřka. Tato verze se bude chlubit upravenými vizuálními efekty ve vysokém rozlišení, vylepšenými modely postav o obohacenou paletou s barvami.

Pokud vlastníte iPhone 5 a vyšší, nebo iPad 4 a vyšší, tak uvidíte navíc některé dynamické stíny a reálné odrazy. Jinak pro spuštění hry potřebuje minimálně iPhone 4S, či iPad 2. Nižší modely nejsou podporovány.

Svůj postup bude možné ukládat na Rockstar Social Club, navíc bude možné vytvořit si svou vlastní stanici, stačí jen v iTunes vytvořit playlist s názvem „GTASA“.

Cena pro nás bude nejspíš činit 4,49EUR, tudíž stejně jako předchozí díly. Je ale možné, že třeba hra bude ve výsledku o několik centů dražší, možná se vyšplhá až k 10USD.

Zdroj: pocketgamer

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě