Chystá se LG G2 mini s 4,7 palcovým displejem?

V dnešní době má skoro každý vlajkový model svého menšího zástupce, který nese označení mini. Nově se objevila zpráva o firmě LG, která má aktuálně svou vlajkovou loď G2, tak pro ní se prý připravuje menší sestra. Název není potvrzen, tudíž při představení se to může jmenovat jakkoliv.

lgg2

Korejská společnost bude praktikovat zmenšení, jako třeba Sony. Jedná se pouze jen o zmenšeninu, která bude vlastnit většinu výbavy z velké G2. Tím pádem by zmenšenina neměla být ochuzena o žádnou součástku z originální výbavy G2. Je jen možné, že rozlišení bude zmenšeno z Full HD na HD, což o moc poznat nepůjde. Navíc baterie by pak měla být schopna vydržet déle, po čemž vykřikuje většina zákazníků.

Uvnitř tedy nejspíš nalezneme procesor od Qualcommu, model Snapdragon 800. Plynulý chod bude ještě zajišťovat 2GB paměti RAM.

Tento zmenšený model by se mohl objevit už na akci CES 2014, která se koná od 7. Do 9. Ledna v Las Vegas, což je město, které se proslavilo především hustým obklopením někdy až šílených kasín. Zatím ale toto zařízení nebylo nikým potvrzeno, tudíž se prozatím jedná pouze o spekulaci.

Zdroj: techblog  Via: phonearena

František Skuhra
Další sítě

František Skuhra

Jsem člověk, který se snaží do toho dát všechno. Bohužel nejsem bez chyb. Vše píši podle sebe a mých názorů. Nejsem zainteresován na určitý systém, či značku.
František Skuhra
Další sítě